Neobmedzená všestrannosť LED osvetlenia

Neobmedzená všestrannosť LED osvetlenia

To môže byť ľahké spadať do zvyku za predpokladu, že LED dizajn a technológie začína a končí s ničím iným ako zmrštené a optimalizované žiarovky. V skutočnosti však svet LED technológie a inovácií prúdi neuveriteľným tempom, čím sa morský svet stáva najrozsiahlejším a najrozmanitejším trhom riešení osvetlenia, a to tak z hľadiska, ako aj z hľadiska funkcie.

Zvážte nasledujúce skutočnosti a získajte prehľad o tom, prečo môže komplexné riešenie LED námorného osvetlenia ponúknuť oveľa viac ako len lacnejšie prevádzkové náklady:

Štandardné bodové osvetlenie

Vnútorné LED osvetlenie pre všeobecné osvetlenie miestnosti využíva menej ako pätinu energie štandardných žiaroviek, pričom ponúka podstatne prirodzenejšie a príjemnejšie prostredie. Navyše použitie diskrétneho zapusteného LED osvetlenia môže zaistiť, že kovanie nemusí klásť na celkový dekor a môže zostať v zákulisí.

LED obrazovky a panely

Od neuveriteľne ostrých a úprimne obrovských obrazoviek videa až po oveľa menšie, jednoduchšie zobrazovacie panely na prezentáciu snímok alebo značky a všetky ostatné okrem toho, LED nahradila LCD aj plazmu ako nový elitný štandard pre vnútorné aj vonkajšie zobrazovacie panely. LED sa môžu pochváliť nízkou spotrebou energie, nízkymi emisiami tepla a vynikajúcou životnosťou - to všetko je nevyhnutné pre efektívne používanie v morských prostrediach.

svetlometov

Konvenčné exteriérové ​​osvetlenie môže byť enormne vypustené na batériu plavidla a vytvoriť nebezpečné úrovne tepla. LED osvetľovanie na druhej strane využíva exponenciálne menej energie pre vynikajúci výsledok, s pridanou bezpečnosťou len malej až žiadnej komparatívnej generácie tepla - plus dodatočnú bezpečnosť 100% odolného voči poveternostným vplyvom.

Lineárna LED

Budúcnosť osvetlenia? Nič menej podľa niektorých - lineárne LED osvetlenie predstavuje syntézu dizajnu a technológie na vytvorenie niektorých z najkrajších a najúčinnejších produktov na súčasnom trhu. Lineárne LED od krištáľových architektonických prvkov až po osvetľovacie regály až po všeobecné vnútorné a vonkajšie osvetlenie priestoru pre život len ​​kričia inováciou a vývojom priemyslu.

Flexibilné LED svetelné pásy

Flexibilné LED osvetľovacie pásy sú doslova neobmedzeným potenciálom pre vytváranie nepravidelných tvarov, vzorov a vzorov. Môžu byť tiež zapustené, umiestnené za stenou / prvkom alebo viditeľne namontované na prednej strane podľa požadovanej estetiky.

Signalizácia LED

Bez ohľadu na to, čo je najefektívnejší spôsob, ako oznámiť dôležitý odkaz pre účely brandingu alebo inak, moduly LED signage poskytujú neuveriteľný výkon a zároveň zostávajú skvele elegantné a nízkoprofilové.

Tento článok bol napísaný a publikoval Richard Hartley Big Red Rocket Digital Marketing Manchester, v mene Luminart.

Luminart sú špecialisti na LED osvetlenie, ktorí sú odborníkmi na LED osvetľovacie riešenia pre námorný priemysel, vrátane dizajnu a príslušenstva pre luxusné jachty.